fbpx

Magiczna gąbka

Moje Auto VIRAGE Magiczna Gąbka

Magiczna gąbka to produkt, który jest obecny na rynku od wielu lat. Marka Moje Auto postanowiła wprowadzić ją do oferty, ponieważ korzyści jakie oferuje, doceni każdy kierowca. Miłośnicy zadbanych samochodów otrzymują produkt w pełni bezpieczny praktycznie dla każdej powierzchni, z którą gąbka będzie miała styczność. Jedynym warunkiem jest jej używanie zgodne z zaleceniami producenta. Magiczna gąbka, czyli pianka melaminowa to akcesorium przeznaczone do sprzątania, które świetnie się sprawdzi podczas dbania o samochód. Produktu można używać wielokrotnie, nie trzeba go łączyć ze środkami chemicznymi. Do prawidłowego użycia magicznej gąbki wystarczy kilka mililitrów wody i kilkanaście delikatnych przetarć. Materiał, z którego, została wykonana, w znacznym stopniu zmniejsza ryzyko wystąpienia zarysowań na czyszczonej powierzchni.

Magiczna gąbka może okazać się niezastąpiona podczas usuwania trudnych plam z tapicerki foteli samochodowych (oprócz skórzanych). Podobnie usunie zabrudzenia z plastikowych elementów samochodu, wraz z tymi, które powstały w wyniku otarć butem. Z powodzeniem można jej użyć także do usuwania przyschniętych insektów z przedniej szyby. Jeśli nie mamy pod ręką profesjonalnego środka czyszczącego, to magiczna gąbka go zastąpi. Skutecznie usunie nawet te, które zalegają na szybie od wielu dni. Podobnie można użyć gąbki do czyszczenia zabrudzeń na plastikowych zderzakach. Tak wiele obszarów zastosowań sprawia, że produkt zaskakuje swoją uniwersalnością.

Produkt jest mały gabarytowo, dlatego bez trudu zmieści się w samochodowym niezbędniku. Każdy kierowca, który ceni sobie schludność w kabinie samochodu, powinien korzystać z zalet magicznej gąbki. Przed użyciem produktu zaleca się wypróbować jej działanie na niewidocznej powierzchni. Równie ważne jest też, aby podczas procesu czyszczenia nie pocierać gąbką zbyt mocno. Producent zaleca większą ilość delikatnych ruchów niż kilka silnych.

Zalety

  • Czyści z zabrudzeń plastikowe listwy zewnętrznej
  • Usuwa przyschnięte owady z szyb
  • Czyści ślady pozostawione przez obuwie na tapicerce

w naszej ofercie gąbkę można znaleźć pod indeksem

KOS-97-026

„GĄBKA DO TRUDNYCH ZABRUDZEŃ”

Promocja trwa od 1.06 do 30.06.2020 lub do wyczerpania zapasów produktów promocyjnych

O szczegóły zapytaj nasz Dział Handlowy

Przedstawiciele Handlowi

Mariusz Stacharski   607 454 904   mariusz.stacharski@premar24.pl

Andrzej Pruski   695 454 204  andrzej.pruski@premar24.pl

Bartłomiej Łubkowski  722 228 009  bartlomiej.lubkowski@premar24.pl

KONTAKT

Zadzwoń do nas: 

887 347 902
887 347 905
887 347 110
887 347 114

fax: 59 848 91 80