Oddział Słupsk

WŁAŚCICIEL FIRMY:

Marek Jastrzębski   marek.jastrzebski@premar24.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ:

agnieszka.kochel@premar24.pl
wioletta.wysocka@premar24.pl 
tel. 887 347 900

 

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI:

Mariusz Stacharski   607 454 904   mariusz.stacharski@premar24.pl

Anna Szałek   anna.szalek@premar24.pl

Andrzej Pruski   695 454 204  andrzej.pruski@premar24.pl

DZIAŁ HANDLOWY:

Kazimierz Rymarczyk – Dyrektor Handlowy  692 881 831  kazimierz.rymarczyk@premar24

Karolina Modrzyk  887 347 110    karolina.modrzyk@premar24.pl

Kamila Słupczewska  887 347 114    kamila.slupczewska@premar24.pl

Monika Jarząb  887 347 112   monika.jarzab@premar24.pl

Małgorzata Jabłońska  887 347 113    malgorzata.jablonska@premar24.pl 

DZIAŁ TECHNICZNY:

Arkadiusz Nowakowski – Kierownik Działu Sprzedaży Detalicznej   887 347 902   arkadiusz.nowakowski@premar24.pl

Piotr Jastrzębski   887 347 905   piotr.jastrzebski@premar24.pl

Robert Rzepa   887 347 904   robert.rzepa@premar24.pl

Maciej Sieńkowski 887 347 903 maciej.sienkowski@premar24.pl

DZIAŁ ELEKTRYCZNY:

Krzysztof Przeździecki   887 347 907   krzysztof.przezdziecki@premar24.pl

 

MAGAZYN I REKLAMACJE:

Rafał Dolata Kierownik Magazynu 887 347 115

Mirosław Burjański Specjalista ds. magazynowych 887 347 908

Eugeniusz Antończyk Reklamacje i serwis 887 347 909

 

FAX:

59 848 91 80

KONTAKT

Zadzwoń do nas: 

887 347 902
887 347 905
887 347 110
887 347 114

fax: 59 848 91 80