fbpx

Oddział Słupsk

Oddział słupsk

KSIĘGOWOŚĆ

Wioletta Wysocka  wioletta.wysocka@premar24.pl
Agnieszka Kochel  agnieszka.kochel@premar24.pl

tel. 887 347 900

DZIAŁ HANDLOWY

Dyrektor

Kazimierz Rymarczyk  692 881 831  kazimierz.rymarczyk@premar24

Sprzedaż Hurtowa

Monika Jarząb  887 347 112   monika.jarzab@premar24.pl
Natalia Ostapko 887 347 113 natalia.ostapko@premar24.pl
Kamila Słupczewska  887 347 114  kamila.slupczewska@premar24.pl
Emilia Przybyszewska 722 224 004 emilia.przybyszewska@premar24.pl

Call Center

887 347 110

Przedstawiciele Handlowi

Mariusz Stacharski   607 454 904   mariusz.stacharski@premar24.pl
Andrzej Pruski   695 454 204  andrzej.pruski@premar24.pl

OBSŁUGA SKLEPU

Kierownik Działu Sprzedaży Detalicznej

Arkadiusz Nowakowski   887 347 902   arkadiusz.nowakowski@premar24.pl

Doradzcy Techniczno-Handlowi w Sklepie

Maciej Sieńkowski 887 347 903 maciej.sienkowski@premar24.pl
Robert Rzepa   887 347 904   robert.rzepa@premar24.pl
Jacek Rak  887 347 905 jacek.rak@premar24.pl
Marian Pietrzak  887 347 907   marian.pietrzak@premar24.pl

MAGAZYN I SERWIS

Brygadzista

Dariusz Sochaczewski   887 347 115
Mariusz Wójcik  887 347 908

Reklamacje i serwis

Eugeniusz Antończyk  887 347 909

 

DZIAŁ MARKETINGU

Dariusz Pecio 887 347 906  dariusz.pecio@premar24.pl

Adres

76-200 Słupsk
ul. Poznańska 79
fax 59 848 91 80




Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku